Çim Çit

Çim Çit Nedir?

Özel maddeler ile üretilen çim çitlerin üretim sürecinde, PVC maddeler kullanılmaktadır. Güneş ışığına karşı dayanıklı olarak üretilen çitler, her mevsim rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Çim çit, şık görünümünün yanında güvenli olması sebebiyle de tercih edilmektedir. Alev almayan ve uzun süre kullanılabilen çitler, istenilen alanlarda kullanılabilmektedir. Montajı ve kullanımı oldukça kolay olan çim çit ürünlerinde, ölçü ve model seçenekleri farklılık göstermektedir.

İstenilen alanları çevrelemek ve doğal görünümü korumak amacı ile kullanılan çim çitleri, birçok farklı amaç için de kullanılabilir. Özellikle çöp alanı, çatı veya duvarları kapatmak amacıyla da sık sık kullanılan çim çitler, bu alanda en çok kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Üretiminde sağlam maddeler kullanılması sebebi ile dört mevsim renk değiştirmeden ve yıpranmadan kullanılması mümkün olmaktadır.

Çim Çit Kullanım Alanları

Dekor ve güvenlik amaçları ile sık sık kullanılan çim çitler, farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Site ve apartman bahçelerinde kullanımı yaygındır. Toplu alanların dışında teraslarda ve hobi bahçelerinde de kullanılan çim çit, kafe ve lokanta gibi işletmelerin bahçelerinde de kullanılabilir. Dekoratif mimarinin en önemli ürünlerinden olan çim çit, uzun ömürlü ve estetik olması sebebi ile tercih edilmektedir.

Güneşten gelen zararlı ışıklara karşı da dayanıklı olan çitler, kolay temizlenebilir özelliği ile de öne çıkmaktadır. Çitler üzerinde istenilen değiştirmeler ve uygulamalar yapılabilmektedir. İstenilen alanlara doğal hava katmak için en önemli materyallerden olan çim çitler; yağmur, kar ve rüzgar gibi hava olaylarına karşı da dayanıklıdır. Ateş ile doğrudan temasında da kolay bir şekilde alev almayan ürünler, güvenlik sebeplerinden dolayı da tercih edilmektedir.

Çim Çitlerin Faydaları

Her alanda kullanılabilecek çim çitlerin kullanımı ile güvenliği ve doğal görünümü sağlayabilirsiniz. Korunmak istenen alana yerleştirilen çim çit sayesinde içeriye kedi ve köpek gibi canlıların girişini engellemek mümkündür. Hızlı bir şekilde kurulabilen çitler, uzun ömürlü olması sebebi ile ekonomik özelliğe de sahiptir.

Neden TerdemÇit

  • En Kaliteli Ürünler
  • Kaliteli İşçilik
  • Uygun Fiyat
  • Hızlı Teklif Alın
Yardım Alın
Whatsapp